Góra Grosza 2026
W tym roku nasza szkoła ponownie włączyła się w zbiórkę monet w ramach XXVI edycji akcji Góra Grosza. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu dołożyliśmy swoją cegiełkę do pomocy dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji rodzinnej oraz tym, które nie wychowują się
w swoich rodzinach.
Po przeliczeniu zawartości szkolnej skarbonki – butli – udało się zebrać kwotę 330,09 zł.
W dniu 30 kwietnia, wraz z uczniami klasy VI c, przekazaliśmy zebrane środki, zapakowane
w trzy pudełka, do placówki pocztowej na osiedlu Willowym. Stamtąd zostaną one wysłane do siedziby organizatora zbiórki – Towarzystwo Nasz Dom.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję!