Festiwal Filmowy „Odkryjmy nasz świat”
27 lutego uczniowie kl. VIII a reprezentowali naszą szkołę na Gali IV Festiwalu Filmowego „Odkryjmy nasz świat” w Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana. Klasa uczestniczyła w projekcji 10-ciu filmów, wśród których film z naszej szkoły – „Superhero” – wywołał największe emocje. W przerwie można było poczęstować się pysznymi ciastkami oraz zrobić sobie zdjęcie wykorzystując ciekawe rekwizyty. Impreza zakończyła się rozdaniem nagród dla wszystkich uczestników.
[ess_grid alias=”grid-29″]