- 17 maja 2026
KWIATY ZA ELEKTROGRATY
Kwiaty za elektrograty 2026
Wraz z nadejściem wiosny po raz kolejny wzięliśmy udział w ekologicznej akcji „Kwiaty za elektrograty” organizowanej przez sklep Castorama.
Za zebrany zużyty sprzęt elektryczny
i elektroniczny uczniowie z klas 5 i 8a wraz z nauczycielami odebrali sadzonki kolorowych bratków, które następnie posadziliśmy w dużych donicach znajdujących się na terenie zielonym wokół szkoły.
W słonecznym i ciepłym maju mogliśmy już podziwiać pięknie kwitnące kwiaty, które upiększają otoczenie naszej szkoły. Oczywiście należy o nie dbać
i odpowiednio je pielęgnować, aby wszyscy mogli miło spędzać czas i odpoczywać w otoczeniu pięknych roślin.