30 kwietnia 2026 SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ W poniedziałek, 27 kwietnia, odbyło się kolejne spotkanie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej miasta Krakowa.Pan Jacek poprzez zabawy i gry przypomniał wszystkim zgromadzonym w sali gimnastycznej uczniom, jaki są zadania Straży Miejskiej.Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i poświęcony czas.