W minioną środę, 27 maja, na stadionie lekkoatletycznym Akademii Kultury Fizycznej w Krakowie odbył się XXIII Małopolski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych.
W wydarzeniu tym, nasz szkolny klub WESOŁE SMOKI był reprezentowany przez 5 zawodników. Jaś, Jacek, Józek, Bartek i Bohdan wystąpili w biegu na 100 m. i rzucie piłeczką palantową.
Chłopcy walczyli bardzo dzielnie czego wynikiem było zdobycie 6 medali: 1 złotego, 4 srebrnych i 1 brązowego.
Gratulujemy im wyników i zaangażowania!